Rozważania różańcowe

Cegiełka na utrzymanie strony

Koszta naszego serwisu

Istnienie naszego portalu generuje konkretne koszty. Jak widać, na naszej stronie nie ma żadnych reklam. Jeśli jednak ktoś, tak sam z siebie, chciałby naszą stronę wesprzeć - nie widzimy problemu. Osoby, które będą chciały materialnie wesprzeć istnienie serwisu (serwera oraz domeny) rozwazaniarozancowe.pl otrzymają, w ramach podziękowania, cegiełkę. Jest to ładnie wydana broszura z rozważaniami różańcowymi na cały miesiąc.

Nasza cegiełka to 78-stronicowa broszura, wydana na trwałym, kredowym papierze. Całość spięta jest metalową spiralą (dzięki czemu jest ona praktyczniejsza w codziennym korzystaniu). Do druku zostały wybrane specjalnie krótkie rozważania, które nie wydłużą zbytnio nabożeństwa różańcowego.

Jaki jest koszt książeczki?

Broszurka jest cegiełką, dlatego nie ma ona swojej ceny. Każdy, kto wesprze projekt, otrzyma podziękowanie. Jedynie w celu pokrycia kosztów wydruku broszurek oraz ich wysyłki, informujemy, że cegiełka jest dostępna dla ofiarodawców, którzy złożą datek w wysokości przynajmniej 25zł. Prosimy o zrozumienie - źle by było, gdyby cegiełki okazały się naszym wydatkiem, a nie możliwością utrzymania strony.

Datki na stronę można wpłacać na konto: 76 1140 2004 0000 3002 7495 1024 (właściciel: Wojciech Borkowski) z tytułem Datek na stronę rozwazaniarozancowe.pl.

Jak wygląda książeczka?

Jak otrzymać cegiełkę?

Każdy, kto złożył na stronę datek większy niż 25 złotych, otrzyma cegiełkę. Dane wysyłkowe będą zgodne z właścicielem konta, z którego przekazano datek. Gdyby miało być inaczej albo gdybyśmy zwlekali z wysyłką, prosimy o kontakt mailowy: kontaktrozwazaniarozancowe.pl.

x

Udostępnij rozważanie

Facebook Twitter
Mail Kopiuj link